HAPPY and RICH

Zo sveta marketingu

Prečitajte si náš Blog

Adela Banášová sa vydáva. Na neľahkú cestu sociálnymi médiami.

Valentín je krásny sviatok. Dokonca jeden z mojich obľúbených, pretože mne neprekáža komercia a myslím si, že ak by sa niečo oslavovať malo, tak láska si to, minimálne, zaslúži.

Nie som otrávená zo srdiečok, neiritujú ma šťastné páry, keď svieti slnko, aj by som si poskočila, keby som nesedela a necopywritovala.

viac

Z veľkých firiem migrujú marketéri! Voľné pracovné miesta, kolegovia!

V čase koncov a začiatkov roka sa často deje, že mnohí z nás menia pôsobenie. Súkromné i pracovné. V mediálnom svete je aktuálne zaujímavý počet migrantov z marketingovýh pozícií. Niektorí z vás teda majú šancu nájsť si kreatívny job, miesta sú voľné.
viac

Makači, bradáči či uhladení gentlemani? Prehľad mužskej krásy, ktorá robí najlepší marketing!

Vraví sa, že doba sa nemení, je stále rovnaká, ľudia len fajčia iné cigarety a pijú iné pivo. Nie je tomu však celkom tak, doba sa možno nemení, náš vkus však áno. Pozrite sa na prehľad mužskej krásy za posledných sto rokov a spojte si trend s reklamou. Viete, koho obsadiť do svojho televízneho spotu, aby ste získali čo najviac klientov z radov žien? Ak si myslíte, že váš produkt dámam predajú uhladení gentlemani, ste v roku 2017 rozhodne na omyle!

viac

7 dôkazov, že váš šéf je psychopat

Bad businessman with bloody hands sitting in white chair. Gray beard wearing dark suit and red tie. Against grey wall.

Už ste toto označenie určite počuli od svojich kolegov, prípadne ste ho aj sami použili. Nie však každý, kto sa správa ako idiot, je psychopat, preto tento pojem treba používať správne, aby ste niekomu náhodou neprisúdili poruchu osobnosti, ktorou netrpí. Nemajte však strach, ak nemá túto, má nejakú inú, len ju treba správne diagnostikovať.
viac

5 vlastností, ktoré vám zaručia, že vás budú všetci žrať

Friends hugging in rural landscape

Každý z nás chce, aby ho iní ľudia mali radi. Niekedy len nevieme, ako to dosiahnuť. Nie všetci sme totiž rovnako charizmatickí, múdri a rozkošní. Niektorí na tom musia pracovať. A preto sme sa my, charizmatickí, múdri a rozkšní, rozhodli, že vám pomôžeme!

viac

4 tipy, ako robiť dobrý content marketing

marketing concept with business graph and chart hand drawing on blackboard

Firma, ktorá·si uvedomuje zmysel marketingu, je firmou, ktorá má perspektívu. A hlavne firmou, ktorá je našîm potenciálnym zákazníkom, takže o nej budeme hovoriť len pekne!

Predávať know how by sa nemalo, ale ak nám sľúbite, že to nikomu nepoviete, dáme vám pár rád, ako robiť dobrý content.

viac

Neviete, kam na Silvestra? Poradíme, kde sa žúruje najlepšie!

Pravdepodobne väčšina z vás už dávno má booknuté chaty, zruby alebo hotely, a už teraz máte plné kufre áut alkoholu, chlebíčkov a chipsov. Ale pre tých, ktorí sa každoročne spoliehajú na to, že “niekde hádam niečo bude”, máme pár tipov, ako, kde a za koľko sa dá zabaviť v hlavnom meste.

viac

Ako som vybavila darčeky za 60 minút!

Vianoce sú veľmi stresujúce obdobie. Pre mňa aj pre Vás. Navyše, ja som si tento rok fajnovučko poležala s fatálnou chrípkou a v čase jej najintenzívnejšej nadvlády nad mojim telom, som sa predierala nákupným centrom v mase ľudí a snažila sa nájsť pre rodinných príslušníkov niečo, čo by sa im mohlo páčiť. Napokon som, samozrejme, skončila pri tom, pri čom by ste mali aj vy – sedliackom rozume.

viac